Karrier

Aktuális állásajánlatok

1. Titkársági asszisztens

A Present Store Kft., mint emblémázott üzleti és reklámajándék tárgyak értékesítési piacán meghatározó, magyar tulajdonú cég keres

 TITKÁRSÁGI ASSZISZTENS

munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Vezetők munkájának támogatása
  • Telefonos kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel, beszállítókkal
  • Meglévő ügyfelek kezelése
  • Ajánlatok kidolgozása
  • A megrendelések koordinálása
  • Általános adminisztráció és irodai ügyintézés, adatbázisok kezelése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Önállóság és ügyfél-orientáltság
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Pontosság és fegyelmezettség a munkavégzésben és a határidők betartásában
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely
  • Dinamikus, családias légkör
  • Betanítás, tréningek, fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidő

2. Kereskedelmi képviselő

az ország egész területén

 KERESKEDELMI KÉPVISELŐ

  • Az értékesítési célok teljesítése
  • Az ügyfélkapcsolatok bővítése, állandó vevőlátogatás, új értékesítési csatornák felkutatása.
  • Új ügyfelek megkeresése, kapcsolatfelvétel potenciális vevőkkel, partnerekkel.
  • Ajánlatok kidolgozása,
  • A megrendelések koordinálása, teljes körű lebonyolítása, adminisztrálása
  • Éves értékesítési tervek készítése, azok teljesítése
  • A cég tevékenységi körébe tartozó projektek felkutatása, az abban érintett partnerek meggyőzése, az ügyletek sikeres lebonyolítása.

  • Erős értékesítői attitűd, eredmény és ügyfél orientáltság
  • Önállóság és kezdeményezőkészség
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség
  • Számlaképesség

Az ideális jelölt:

  • Promóciós termékek értékesítésében, vagy egyéb termékértékesítésben szerzett gyakorlat
  • Emblémázási módszerek esetleges ismerete
  • Felsőfokú vagy középfokú végzettség

  • Versenyképes jutalékrendszer – jó kereseti lehetőség
  • Dinamikus, családias légkörű munkahely

Egyéb információ az állásról:

  • Vállalkozói, szerződéses jogviszony

Jelentkezni a info@pst.hu email címen,

vagy a 30/335 8214 –es telefonszámon lehet.

presentstore_szinallasok.cdr